Kalender

wo 18 okt Recrea-heren RECREA-C VC ZUUN -_- JONG GEWELD VCE K O/D BOS 21:15
vr 20 okt Heren1 VOLLEY HAASRODE LEUVEN ( VHL)D - ZUUN VOLLEYBAL CLUB 19:30/20:30
vr 20 okt Dames2 ZUUN VOLLEYBAL CLUB B - WOLVERTEM SPORTING B 20:00/21:00
vr 20 okt Dames2 ZUUN VOLLEYBAL CLUB B - WOLVERTEM SPORTING B 20:00/21:00
vr 20 okt Recrea-dames RECREA-B VC ZUUN - VOLLEYKRIEBELS SCHEPDAAL 21:15
za 21 okt U11M ZUUN VOLLEYBAL CLUB - VC ETERNIT KAPELLE O/D BOS 12:30
za 21 okt U15M GRIVOK GRIMBERGEN A - ZUUN VOLLEYBAL CLUB 14:00
za 21 okt U19M VBH - ZUUN - VOSSEM THOR TERVUREN 14:30
za 21 okt U13JD ZUUN VOLLEYBAL CLUB A - VC LENNIK HEREN 14:45
za 21 okt U13JB ZUUN VOLLEYBAL CLUB B - GRIVOK BEIVOC 17:00
za 21 okt U13M ZUUN VOLLEYBAL CLUB - VOLLEY SCHEPDAAL VZW B 17:30
za 21 okt Dames1 ZUUN VOLLEYBAL CLUB A - KRUIKENBURG TERNAT A 19:30/20:30
De volledige kalender raadplegen.

Verjaardagen

Marijke COVENS 22 okt Recrea Dames
Antonio MICALIZZI 26 okt U13J
Patrick VAN ONSEM 28 okt Bestuur
Kaat CROMPHOUT 28 okt Dames 3
Zoë VANDERSLAGHMOLEN 9 nov Dames 3
Ona LORIES 12 nov U17M
Bjorn ROLLIER 15 nov U13J
Elke TEIRLINCK 17 nov Recrea Dames
Els PEETROONS 21 nov Recrea Dames
Tony VANDIEST 24 nov Bestuur
Noah BORREMANS 25 nov U13J
Ellen WITTEVRONGEL 29 nov U13M
Alain VAN UYTVEN 1 dec Recrea Heren
Jeroen VANDENBORRE 6 dec Heren 1
Greet DE BROYER 16 dec Dames 1
Bo VAN ONSEM 22 dec Dames 3
Bram WUYTS 23 dec Heren 1
Hannah SEBUKIRE 25 dec U19M
Jan RYPERS 30 dec Recrea Heren
Jana DEMEESTER 2 jan Dames 2
Nathan DELEU 6 jan U13J
Anas QALLOUZ 7 jan U13J
Aya EL GHORFI 8 jan U13M
Virginie GREFFE 9 jan Dames 1
Tine VAN REUSEL 10 jan Bestuur
Robbe WUYTS 11 jan Heren 1
Allyson WILLEMARCK 12 jan U11M
Linus VERBIST 12 jan U13J
Margo TIEBOUT 13 jan U11M
Febe ROOSSENS 20 jan U15M
Emma BATON 23 jan U11M
Jasmijn GUILLIAMS 2 feb Dames 1
Lieve COVENS 2 feb Recrea Dames
Anse TORREZ 5 feb U11M
Evelien OTS 6 feb Dames 2
Eric QUYSSENS 9 feb Recrea Heren
Stephanie CORNEILLIE 9 feb U19M
Thijs CLAES 10 feb Heren 1
Dot DE BEUL 11 feb Dames 3
Gilles RIMBERT 12 feb U13J
Merel SAP 17 feb U13M
Yana STOOP 20 feb Dames 1
Femke VAN MEULDER 23 feb U19M
Karolien VANDERSTEEN 23 feb Recrea Dames
Oceane DEBRUYNE 25 feb U15M
Gert VANDERSLAGHMOLEN 25 feb Dames 1
Joris DENAYER 28 feb Bestuur
Ilana LAMONTE 2 mrt Dames 1
Mats CORNELIS 2 mrt U13J
Jesse DEMEESTER 2 mrt Heren 1
Mayssa EL YAQINE 3 mrt U13M
Ella DE MULDER 6 mrt U15M
Merel VAN NIEUWENHUYSE 6 mrt U19M
Sofie VELLEMANS 12 mrt Dames 2
Anna VANDENBEMDEN 15 mrt Dames 3
Hansina DEREYMAEKER 15 mrt Recrea Dames
Erika HAENEN 15 mrt Recrea Dames
Toon MERTENS 19 mrt Heren 1
Anita EYLENBOSCH 23 mrt Recrea Dames
Lotte STIENS 31 mrt U15M
Ine ONGENA 8 apr Dames 1
Sandra CLAES 11 apr Dames 1
Ilona AGNEESSENS 13 apr U13M
Nancy RENDERS 14 apr Recrea Dames
Roxanne OST 17 apr Dames 3
Roel DUBOIS 26 apr Heren 1
Aïda JACQUEMYN 27 apr Dames 1
Erika AGNEESSENS 1 mei U15M
Iona STIENS 3 mei U15M
Ludo ANNENDYCK 3 mei Recrea Heren
Alison WUYTS 6 mei Dames 2
Ines LAGHOUAJI 7 mei U13M
Leticia MAGNUS 9 mei Dames 2
Nel DE BEUL 12 mei U15M
Jasmien DESCHUYFFELEER 12 mei Dames 2
Dirk LOOBUYCK 16 mei Recrea Heren
Stan CORNELIS 29 mei U11M
Yousra FATHALLA 30 mei U13M
Michaël AGRITELIS 30 mei U13J
Hanne PAULUS 6 jun U11M
Laure PAULUS 6 jun U11M
Lien MEURISSE 6 jun Dames 2
Thomas JANSSENS 10 jun U11 3P
Eline VAN LEEUWEN 10 jun Dames 1
Liesbeth VAN DAMME 11 jun Dames 3
Firdaous ORFE 16 jun Dames 3
Lien WILLEMS 21 jun Dames 3
Sem DE MULDER 21 jun U11 3P
Saar VAN ONSEM 30 jun U15M
Zineb MOUSSAOUI 30 jun U11M
Seppe VAN ONSEM 30 jun U13J
Rudi VOETS 1 jul Recrea Heren
Shanya VAN HEE 2 jul U13M
Stef LAMONTE 2 jul Recrea Heren
Ingrid VERMAUT 3 jul Recrea Dames
Lina KHOMSI EL HADDAD 10 jul U19M
Eva CLAES 21 jul U19M
Shahinaz ASSASSI 23 jul U11M
Sen VERDIEVEL 29 jul Heren 1
Kirsten GUILLIAMS 3 aug Dames 2
Lore VAN DRIESSCHE 10 aug Dames 1
Britt DEDOBBELEER 17 aug U13M
Nisa BEKE 20 aug U15M
Erik WUYTS 21 aug Dames 1
Gerrit DUBOIS 25 aug Heren 1
Willy COENEN 1 sep Recrea Heren
Wouter DENAYER 3 sep Heren 1
Sven WOESTYN 7 sep Recrea Heren
Pieter COPPENS 9 sep Heren 1
Lise ONGENA 10 sep Dames 1
Neo LEEMANS 19 sep U13J
Ines ESNOL 19 sep Dames 3
Johan DEVOGHEL 27 sep U13J
Sofie VAN CUTSEM 3 okt Dames 2
Ise DE MULDER 8 okt U11M
Fien BAETENS 9 okt Dames 2
Jaro NEVENS 10 okt U13J
Ward DEVOGHEL 11 okt U13J
Myra WITTEVRONGEL 11 okt Dames 3
Lilith VAN DORPE 17 okt Dames 1
Kato BAETENS 18 okt Dames 1
Floor GRONHEID 19 okt U13M

Back to Top