+=+=+ Word steunend lid van VC ZUUN +=+=+

Vanaf dit seizoen kan je ons een steuntje in de rug geven door STEUNEND- of ERELID te worden van VC ZUUN.
In dit document vind je meer informatie over dit initiatief.
Inschrijven kan via deze link.

Recente Uitslagen

Dames1ZUUN VOLLEYBAL CLUB A - VC LENNIK DAMES B3-0
U11-2PVC LENNIK DAMES C - ZUUN VOLLEYBAL CLUB1-7
U11-1PZUUN VOLLEYBAL CLUB - VOLLEY SCHEPDAAL VZW A - ATT4-4
U13M-1PJEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL A - ZUUN VOLLEYBAL CLUB A3-2
U13JZUUN VOLLEYBAL CLUB - KREG ROTSELAAR4-1
Dames3ZUUN VOLLEYBAL CLUB C - VOLLEY BELLINGEN HALLE B0-3
U17MZUUN VOLLEYBAL CLUB ATT - GRIVOK ATT4-1
Heren1LIZARDS LUBBEEK-LEUVEN B - ZUUN VOLLEYBAL CLUB3-0
Dames2ZUUN VOLLEYBAL CLUB B - VOLLEY SCHEPDAAL VZW C3-2
U13M-1PKEVOC KEERBERGEN A - ZUUN VOLLEYBAL CLUB A2-3
Heren1VOLLEY HAASRODE LEUVEN (VHL) E - ZUUN VOLLEYBAL CLUB3-2
U11-1PKRUIKENBURG TERNAT C - ZUUN VOLLEYBAL CLUB4-4
Alle scores raadplegen.

Kalender

zo 26 mrt Recrea-dames BORST VOORUIT ST GEN-RODE -_- RECREA-B VC ZUUN 15:15
wo 29 mrt Recrea-dames GAVO-MISTOUCH BRUSSELS - RECREA-B VC ZUUN 20:00
wo 29 mrt Recrea-heren RECREA-C VC ZUUN - ATTILLA 2000 DILBEEK 21:15
vr 31 mrt U13M-1P ZUUN VOLLEYBAL CLUB A - JEUGDVOLLEYBAL LONDERZEEL A 19:00
vr 31 mrt Recrea-heren LEVET SCONE H LOT - RECREA-C VC ZUUN 20.45
za 1 apr U11-2P ZUUN VOLLEYBAL CLUB - DAVOC LOT B ATT 12:30
za 1 apr U13M-1P ZUUN VOLLEYBAL CLUB A - VOLLEY OPWIJK A 14:45
za 1 apr U11-1P DAVOC LOT ATT - ZUUN VOLLEYBAL CLUB 16:00
za 1 apr U13J ZUUN VOLLEYBAL CLUB - VCV LEEFDAAL-BERTEM ATT 17:00
vr 7 apr Heren1 ZUUN VOLLEYBAL CLUB - KEVOC KEERBERGEN A 20:00/21:00
za 8 apr U13J ZUUN VOLLEYBAL CLUB - STERKO KORTENBERG ATT 14:45
za 8 apr Dames3 VOLLEY SCHEPDAAL VZW D - ZUUN VOLLEYBAL CLUB C 19:00/20:00
De volledige kalender raadplegen.

Activiteiten

Facebook


Verjaardagen

Lotte STIENS 31 mrt U13M
Morgane DEPROOST 2 apr Dames 3
Ine ONGENA 8 apr Dames 1
Sandra CLAES 11 apr Dames 1
Ilona AGNEESSENS 13 apr U11 1P
Nancy RENDERS 14 apr Recrea Dames
Roxanne OST 17 apr Dames 3
Laure VANDENBORNE 26 apr Dames 2
Aïda JACQUEMYN 27 apr Dames 1
Joleen COVENS 29 apr Dames 3